077-804-4798

מהפכת האינטרנט בציבור החרדי

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעליה בנתוני השימוש באינטרנט בקרב המגזר החרדי, הסיבה לכך היא אודות לחברות סינון רבות אשר קמו בשנים האחרונות ומספקות גלישה בטוחה באינטרנט, בתקופת הקורונה חל זינוק של מאות אחוזים בהצטרפות חרדים לספקי אינטרנט.

החברות המובילות בשוק עוסקות בהגנה לפלאפונים ולמחשבים, מבין החברות המובילות ניתן למצוא את אינטרנט רימון ואתרוג, חברת נתיב אשר הינה מחלוצי התחום ופיתחה מגוון רחב של מוצרים מוגנים המתאימים לכל צורך שעולה לגולש החרדי, הצמיחה בשימוש באינטרנט התאפשרה אודות לכלי הסינון ולמכשירים המוגנים שפותחו במהלך השנים, כיום אפשר לומר שבכל בית חרדי יש גישה לכל הפחות לדוא"ל, בעקבות כך השיווק בדיגיטל החרדי הוא ייחודי ושונה מאוד מכלל המגזרים, אם במגזר הכללי הפייסבוק והאינסטגרם הינם הפלטפורות המובילות לפרסום בקרב בני נוער וצעירים, במגזר החרדי פלטפורמות השיווק יהיו אתרים ייעודיים ופלטפורמות שנפתחות במכשירים במוגנים.

האם אין חרדים בפייסבוק?

וודאי שיש חרדים בפייסבוק ובאינסטגרם ובכלל המדיות, אבל כשרוצים לפנות ללב ליבו של המגזר החרדי הן בהחדרת מותג או מוצר חדש, או במקרה שנדרש שיווק וחשיפה רחבת היקף אין מנוס מלהשתמש בפלטפורמות ייעודיות.

הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו טיפים חינם!

מאמרים נוספים

מהפכת האינטרנט בציבור החרדי

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעליה בנתוני השימוש באינטרנט בקרב המגזר החרדי, הסיבה לכך היא אודות לחברות סינון רבות אשר קמו בשנים האחרונות ומספקות גלישה בטוחה

קרא עוד

הצטרפו לקהילה שלנו בווטאספ